Opel Beyin Tamiri

Hakkımızda
  1. OPEL Beyin Tamiri
  2. OPEL ABS Tamiri
  3. OPEL Easytronik Şanzıman
  4. OPEL Motor Beyinleri
  5. Arıza Tespit Cihazları
  6. OPEL Şanzıman Üniteleri

İletişim

Adres : Topkapı Ticaret Merkezi A blok no :186 Topkapı -İstanbul
Telefon : +9 0 (532) 501 14 13
E-mail : info@opelbeyintamir.com
Website: : www.opelbeyintamir.com

Neden Opel Beyin Tamiri?

Şubat, 17 2017 Admin

Opel Elektronik 1995 yılında Talat KAPLAN tarafından kurulmuştur. Opel marka araçların sadece elektronik arıza ve kronik sorunlarının çözümlendiği Türkiye'deki ilk elektronik servisidir. Verdiği hizmetler ve satın alınan yedek parçaların tümü garanti kapsamı altındadır. Firmamızda Opel araçlarının tüm arıza ve kronik sorunlarının tamir ve tespiti için özel similatörler kurularak, arıza tespitinde yanlış tespit ihtimali tamamen ortadan kaldırılmıştır. Firmamız İstanbul Avrupa yakasındaki tüm YETKİLİ OPEL SERVİSLERİ ile anlaşmalı olup referansımızı alabilirsiniz.

Daha önceden firmamız bünyesinde çalışmış olup sonra kendisini opel uzmanı olarak tanıtan, ücretsiz tespit ve kampanyalar yaparak, olması imkansız çözüm yollarıyla siz opel kullanıcılarını yanlış yönlendirip, yüksek maliyet ödeme ve çözümsüz sonuçlara yönelten kişilere aracınızı emanet etmeyiniz. Aracınıza yapılan onarım hizmeti veya değiştirilen parçaların arkasında durmayan aynı zamanda ekipman ve elektronik bilgisi olmayan kişi ve kuruluşlara asla itibar etmeyiniz.

Bu durum size sadece zaman ve yüksek maliyet kaybına sebep olacaktır. Unutmayın verilen hizmetin ve parçanın kalitesi garanti kapsamı dahilinde firmanın arkasında durması ile artar. İşinde uzman olmayan kişi veya kuruluşlar zaten bu tip garantileri veremezler.

Opel Elektronik'in kurucusu Talat KAPLAN 25 yıllık elektronik ve 15 yıllık OPEL beyinleri tamir uzmanlığı ile halen yetkili opel servisleri dahil tüm opel kullanıcı ve servislerine garantili hizmet vermektedir. Refefanslarımız yaptığımız başarılı işlerin göstergesi olup neden bizi tercih etmeniz gerektiği konusunda size en iyi cevabı sunacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için tüm Opel kullanıcılarına teşekkür ederiz.