Teknik Destek

Opel Beyin Tamiri Teknik Destek

1995 yılından itibaren kaliteli ve ekonomik hizmet anlayışını profesyonel teknik kadrosuyla birleştirerek faaliyet gösteren Opel Beyin Tamiri Servisimiz 21. yılında da dinamik ve donanımlı imkanlarıyla sektördeki konumunu daha da güçlendirerek siz değerli Opel severlerin hizmetinde olmaya devam ediyor.

Modern test cihazlarımız ve mevcut son teknolojileri yakından takip eden teknik kadromuz ile Opellerinizin her türlü elektronik sistem ve mekanik aksamlarının genel kontrolü Opel Beyin Tamiri Servisimiz tarafından büyük titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Mevcut arızaların hızlıca tespit edilip giderildiği servisimizde güler yüzlü ve konularında uzman personelimiz ile yakın ve sıcak ilişkiler kurarak Opelleriniz hakkında daha fazla bilgi edinebilecek ve Opel Beyin Tamirini seçmenin sağladığı huzuru, mutluluğu ve memnuniyeti yaşayan binlerce kişiden birisi olabileceksiniz.

Unutmayın ki günümüzde büyük bölümü elektronik aksamlardan oluşan ve son derece komplike yapıda üretilen Opellerinizi bilgisiz ve güvenilir olmayan ellere teslim etmeniz sizlerin kötü süprizler ile karşılaşmanıza yol açabilir.Bu noktada eğitimli ve Opellerinizi en ince ayrıntısına kadar tanıyan teknik ekibimizin güvencesiyle Opellerinizin keyfini sonuna kadar yaşamak için en doğru adres kuşkusuz onlara özenle ve hassasiyetle yaklaşan ve onları en iyi anlayan tek merkez OPEL BEYİN TAMİRİ SERVİSİ ne sizleri her zaman bekliyoruz.

Opel Elektronik 1995 yılında Talat KAPLAN tarafından kurulmuştur. Opel marka araçların sadece elektronik arıza ve kronik sorunlarının çözümlendiği Türkiye'deki ilk elektronik servisidir. Verdiği hizmetler ve satın alınan yedek parçaların tümü garanti kapsamı altındadır. Firmamızda Opel araçlarının tüm arıza ve kronik sorunlarının tamir ve tespiti için özel similatörler kurularak, arıza tespitinde yanlış tespit ihtimali tamamen ortadan kaldırılmıştır. Firmamız İstanbul Avrupa yakasındaki tüm YETKİLİ OPEL SERVİSLERİ ile anlaşmalı olup referansımızı alabilirsiniz.

Daha önceden firmamız bünyesinde çalışmış olup sonra kendisini opel uzmanı olarak tanıtan, ücretsiz tespit ve kampanyalar yaparak, olması imkansız çözüm yollarıyla siz opel kullanıcılarını yanlış yönlendirip, yüksek maliyet ödeme ve çözümsüz sonuçlara yönelten kişilere aracınızı emanet etmeyiniz. Aracınıza yapılan onarım hizmeti veya değiştirilen parçaların arkasında durmayan aynı zamanda ekipman ve elektronik bilgisi olmayan kişi ve kuruluşlara asla itibar etmeyiniz. Bu durum size sadece zaman ve yüksek maliyet kaybına sebep olacaktır. Unutmayın verilen hizmetin ve parçanın kalitesi garanti kapsamı dahilinde firmanın arkasında durması ile artar. İşinde uzman olmayan kişi veya kuruluşlar zaten bu tip garantileri veremezler.